PRODUKTET

 • Fije Nylon 6 DTY 70D-120D Fije Nylon 6 DTY 70D-120D
  Nylon 6 DTY është një fije shumë e zakonshme. Gama e aplikimit të saj është shumë e gjerë. Mund ta gjeni në pothuajse çdo veshje elastike.
 • Fije viskoze prej fije artificiale 20s Fije viskoze prej fije artificiale 20s
  Fije viskoze prej fije artificiale 20s
 • Imitim i fijeve të thurura me bërthama të lepurit (50% viskozë + 21% PBT + 29% najlon) Imitim i fijeve të thurura me bërthama të lepurit (50% viskozë + 21% PBT + 29% najlon)
  Imitimi i fijeve me bërthama të lepurit (Viskozë+PBT+Nylon) është një material trikosh shumë i përdorur. Për sa kohë që është vjeshtë e ftohtë, Core Spun Yarn do të bëhet fokusi i materialeve tekstile. Si prodhues të fijeve kryesore në Kinë, ne ofrojmë lloje të aksioneve dhe stile me porosi
 • Fije imitimi nga vizon 1.3cm Fije imitimi nga vizon 1.3cm
  Si një fije e re në industrinë e fijeve, Imitation Mink Yarn është thellësisht i dashur dhe i favorizuar nga markat dhe dizajnerët e veshjeve me famë botërore. Në një mjedis shumë të ngushtë të higjienës botërore, fijet e imitimit të vizonit janë zëvendësuesi më i mirë i vizonit. Dhe çmimi është më i lirë.
 • Fije me bërthamë të lartë elastike (50% viskozë + 22% PBT + 28% najlon) Fije me bërthamë të lartë elastike (50% viskozë + 22% PBT + 28% najlon)
  Fije me bërthamë të lartë elastike (Viskozë+PBT+Najlon)
 • Fije me imitim 2.0cm Fije me imitim 2.0cm
  Imitimi i fijeve të mink është një lloj i ri fijesh me pelush të pasur dhe ngjyrë të lëmuar. Karakteristika kryesore është përshtatja e ngushtë dhe ngrohtësia. Përbërësi kryesor i fijeve të imitimit të mink është najloni, dhe funksioni kryesor është zëvendësimi i mink.
 • Fije me filament viskoser Ayon 60D/2 Fije me filament viskoser Ayon 60D/2
  Viscoser Ayon Filament Yarn 60D/2 mund të thurë pëlhura me trashësi të ndryshme dhe gjithashtu mund të përzihet me lesh, mëndafsh dhe fibra të prodhuara nga njeriu. Fijet e filamentit Viscoser Ayon kanë karakteristikat e butësisë dhe butësisë, numërimit të lartë të tjerrjeve, pëlhurës së lëmuar dhe të pastër, të përshtatshme për të bërë rroba.
 • Fije e bardhë najloni e përdredhur 15-600D Fije e bardhë najloni e përdredhur 15-600D
  Ekzistojnë disa lloje të fijeve të najlonit, të tilla si fije, fibra bazë dhe fije elastike të ulët. Midis tyre, filli i bardhë i përdredhur nga najloni përdoret kryesisht për të qepur të gjitha llojet e veshjeve, si veshje sportive, të brendshme dhe geta. Ne jemi prodhues të fijeve najloni në Kinë, Ne jemi prodhues të fijeve najloni në Kinë, ju mund t'u besoni produkteve tona.

Ekrani i fabrikës

 • Ekrani i fabrikës së fijeve bërthamore
  Fije e tjerrë me bërthamë i referohet një fije të përbërë të përbërë nga fije bërthamore dhe fije mbështjellëse; në përgjithësi, fijet përdoren si fije bërthamore, dhe fijet kryesore janë fije të veshura - fije këllëfi.

Rreth Nesh

KingWin prodhon fije najloni dhe viskoze me qëndrueshmëri të lartë në një larmi ngjyrash dhe peshash. Fijet tona janë prodhuar në Kinë dhe janë të disponueshme në mbarë botën. Si prodhuesi kryesor i fijeve, ne prodhojmë fije najloni, fije fije mëndafshi dhe fije me bërthamë.

Me një gamë të gjerë, cilësi të mirë, çmime dhe ngjyra të arsyeshme, produktet tona përdoren gjerësisht në të brendshme, çorape, kapëse, mbulesa këpucësh, shirita dore dhe industri të tjera. Produktet tona njihen dhe besohen gjerësisht nga përdoruesit dhe mund të plotësojnë nevojat ekonomike dhe sociale në zhvillim të vazhdueshëm.

 • 2005
  Viti i themelimit
 • 10 mijë ton
  Prodhimi mujor
 • 20,000 ㎡
  Zona e fabrikës
 • 200+
  Klientë bashkëpunues
LEXO MË SHUMË
Ne do t'ju përgjigjemi brenda një dite pune.

Na dërgoni një mesazh dhe merrni më shumë informacion.

Dërgoni kërkesën tuaj